İhlalin kaynağına ulaşıyoruz

Net Koruma 2012 yılında kurulan internet ortamında gerçeklen suç ve ihlallerin önlenmesi için çalışma gerçekleştiren dünyada 12 ülkede yer alan 75’den fazla bankalara ve kurumsal şirketlere karşılaştıkları bilişim suçu, phishing(oltalama) vakaları, marka ve telif hakkı ihlallerinin önlenmesi için konusunda profesyonel uzmanlardan oluşan ekibiyle hizmet sunmaktadır.

Net Koruma internet ortamında yer alan suç ve ihlal vakalarını en kısa sürede ortadan kaldırmak ve çözüme ulaştırmak için 7x24x365 çalışma prensibiyle hizmet sunmaktadır.

Amacımız, internet ortamında gerçekleşen ve marka itibarınızı etkileyen tüm vakaların önlenmesini sağlayarak müşterilerinizin şirketinize duydukları güveni korumaktır.

Dünyanın farklı lokasyonlarında yer alan 3 farklı ofisimiz ile internet suç ve ihlalleriyle en etkili mücadeleyi sunmayı amaçlamaktayız.

Geliştirdiğimiz Anti-Phishing ve Anti-Piracy yazılım panellerinde yer alan güçlü monitor servisleri ile suç vakalarının otomatik olarak tespit edilmesi ve erişime engellenmesini sağlamaktayız.

 

What we do?


• Detection of phishing, fraud etc. activities which occur online with phishing software panel and aborting these activities in the shortest time possible.
• Preventing brand/copyright/domain name violations in all fields of the Internet.
• Removal of all content related with you or your company which violates your personal rights with online reputation management.
• Management of necessary application and objections to protect your copyrights.
 

We have been providing services to more than 100 corporate companies with our professional team specialized in their fields.

1

You are safe on the Internet with us.

Net Koruma (Protection) supervises detection and blocking processes of all violation, fraud and violation of your copy-rights with its self-developed interface software products. We improve our services every day and ensure detection of violations as soon as possible.

Please place your phone in an upright position.

Demo
Request